Evenementenkalender

sep
24
zo
2017
Zuidelijk cirkel deel 4 (2017) Masters @ de Molen Hey (25m bad, 6 banen)
sep 24 @ 13:30 – 17:00
Zuidelijk cirkel deel 4 (2017) Masters @ de Molen Hey (25m bad, 6 banen) | Schijndel | Noord-Brabant | Nederland

Datum: zondag 24 september 2017
Organisatie: SWNZ
Zwembad: de Molen Hey (25m bad, 6 banen)
Avantilaan 1
5482 RE Schijndel
073-5492337
Inzwemmen: 13:30 uur
Wedstrijd: 14:00 uur

Programma:
1. 4x50m wisselslag D/H
2. 50m vrije slag D/H
3. 200m schoolslag D/H
4. 25m rugslag D/H
5. 100m vrije slag D/H
6. 25m vlinderslag D/H
7. 100m wisselslag D/H
8. 25m vrije slag D/H
9. 100m schoolslag D/H
10. 50m rugslag D/H
11. 25+50+75+100m vrije slag D/H/Mix
12. 800m vrije slag D/H
Inschrijving sluit: zondag 10 september 2017
Afmelden uiterlijk: woensdag 20 september 2017 20:00 uur

nov
5
zo
2017
Zuidelijk cirkel deel 5 (2017) Masters @ Zwembad Den Ekkerman (25m bad, 6 banen)
nov 5 @ 13:30 – 17:00
Zuidelijk cirkel deel 5 (2017) Masters @ Zwembad Den Ekkerman (25m bad, 6 banen) | Veldhoven | Noord-Brabant | Nederland

Organisatie: Njord
Zwembad: Zwembad Den Ekkerman (25m bad, 6 banen)
Wal 152
5501 HP Veldhoven
040 –2535250

Inzwemmen: 09:45 uur (zwemmers kunnen vanaf 09.25 uur doorlopen vanuit de hal)
Wedstrijd: 10:15 uur

Programma:
1. 4x50m vrije slag D/H/Mix
2. 25m vrije slag D/H
3. 200m vlinderslag D/H
4. 25m rugslag D/H
5. 200m vrije slag D/H
6. 25m schoolslag D/H
7. 100m wisselslag D/H
8. 50m rugslag D/H
9. 100m vlinderslag D/H
10. 50m vrije slag D/H
11. 4x25m onder water D/H/Mix
12. 300m wisselslag D/H
Inschrijving sluit: zondag 22 oktober 2017
Afmelden uiterlijk: woensdag 1 november 2017 20:00 uur

dec
2
za
2017
Zuidelijk cirkel deel 6 (2017) Masters @ Pieter vd Hoogenband
dec 2 @ 14:00 – 16:30
Zuidelijk cirkel deel 6 (2017) Masters @ Pieter vd Hoogenband | Eindhoven | Noord-Brabant | Nederland

Organisatie: PSV Masters
Zwembad: Zwemstadion De Tongelreep (25m bad, 8 banen)
Antoon Coolenlaan 1
5644 RX Eindhoven
040-2381112

Inzwemmen: 13:25 uur
Wedstrijd: 14:00 uur

Programma:
1. 4x50m wisselslag D/H/Mix
2. 25m schoolslag D/H
3. 200m rugslag D/H
4. 50m vrije slag D/H
5. 25m vlinderslag D/H
6. 50m schoolslag D/H
7. 100m vrije slag D/H
8. 50m vlinderslag D/H
9. 100m rugslag D/H
10. 25m vrije slag D/H
11. 4x200m vrije slag D/H/Mix
12. 200m wisselslag D/H
Let op: er mag maximaal 3x starts per zwemmer worden gezwommen.
Na afloop uitreiking klassementen en Mastersbuffet
Meer informatie over het Mastersbuffet volgt nog

Inschrijving sluit: zondag 19 november 2017
Afmelden uiterlijk: woensdag 29 november 2017 20:00 uur

mrt
3
za
2018
Zuidelijke cirkel deel 1.2018
mrt 3 @ 14:00 – 17:00
apr
8
zo
2018
Zuidelijke cirkel deel2.2018
apr 8 @ 13:00 – 16:00
mei
3
do
2018
NK Masters LB
mei 3 @ 10:00 – mei 6 @ 18:00
mei
13
zo
2018
Zuidelijke cirkel deel3.2018
mei 13 @ 13:00 – 16:00
aug
26
zo
2018
Openwater wedstrijd Oosterhout @ Wilhelminakanaal
aug 26 @ 13:00 – 17:00

87e Dopharma Open Water Zwemklassieker De Warande, Oosterhout (NB)
wedstrijddatum zondag 26 augustus 2018
wedstrijdlocatie Wilhelminakanaal-Zuid 66,
4903 RA Oosterhout
wedstrijdorganisatie OZ&PC De Warande
baanlengte en -vorm 2500 meter in vrijwel rechte lijn
sluiting inschrijving maandag 20 augustus 2018 om 12.00 uur
kosten 1e start € 7,00 per start (contant € 8,00)
kosten volgende starts € 6,00 per start (contant € 7,00)
kosten teamevent € 8,00 per team (contant € 10,00)
betaling per bank startgeld overmaken uiterlijk op woensdag
22 augustus 2018 op het rekeningnummer:
NL67INGB0001726675 t.n.v. OZ&PC De
Warande o.v.v. naam vereniging + aantal
deelnemers + aantal starts + aantal
leencaps
betaling contant
wedstrijddag
Voor contante betalingen op wedstrijddag
of na 24 augustus ontvangen startgelden
per bank zal een toeslag berekend worden!
kosten prestatietocht € 3,00 (aanmelden en betaling ter plaatse)
kosten latex leencap € 1,50 per cap
contactpersoon organisatie Joris Haest
telefoon en informatie +316 4634 3595
e-mailadres organisatie info2018@dopharmaopenwater.nl
inschrijvingen Via OLOWIS: inschrijving.noww.nl
website organisatie www.dopharmaopenwater.nl
Programma
aanvang ca ow-klas
1 a/b 1000m schoolslag heren jeugd en senioren 10:00 uur ssh/j
2 a/m 1000m schoolslag Masters heren 20+, 25+, etc. t/m 80+ 10:01 uur M-ssh
3 a/b 1000m schoolslag dames jeugd en senioren 10:10 uur ssd/j
4 a/m 1000m schoolslag Masters dames 20+, 25+, etc. t/m 80+ 10:11 uur M-ssd
5 a/b 5000m vrije slag heren jeugd en senioren 10:30 uur vsh/j
6 a/b 5000m vrije slag dames jeugd en senioren 10:31 uur vsd/j
7 500m vrije slag jongens minioren 4, 5 en 6 10:45 uur
8 500m vrije slag meisjes minioren 4 en 5 10:50 uur
9 a/b 500m schoolslag jongens minioren 6, junioren 1 en 2, 3 en 4 11:20 uur ssjj
10 a/b 500m schoolslag meisjes minioren 5 en junioren 1, 2 en 3 11:25 uur ssjm
11 a/b 250m vrije slag jongens minioren 1, 2 en 3, meisjes minioren 1, 2 en 3 12:00 uur
12 a 1000m prestatietocht 12 jaar en ouder 12:30 uur
12 b 500m prestatietocht 9 jaar en ouder 12:30 uur
12 c 250m prestatietocht 6 jaar en ouder (6-7 jarigen begeleiding 18+) 12:30 uur
doorvaart & prijsuitreikingen 13.00 uur
13 a/b 1000m vrije slag heren jeugd en senioren 13:30 uur vsh/j
14 a/b 1000m vrije slag jongens minioren 6, junioren 1 en 2, 3 en 4 13:31 uur vsjj
15 a/b 1000m vrije slag dames jeugd en senioren 13:40 uur vsd/j
16 a/b 1000m vrije slag meisjes minioren 5 en junioren 1, 2 en 3 13:41 uur vsjm
17 a/b 2000m schoolslag heren jeugd en senioren 13:50 uur ssh/j
18 a/b 2000m schoolslag dames jeugd en senioren 13:51 uur ssd/j
doorvaart & prijsuitreikingen 14.45 uur
19 a/m 1000m vrije slag Masters heren 20+, 25+, etc. t/m 80+ 15:15 uur M-vsh
20 a/m 1000m vrije slag Masters dames 20+, 25+, etc. t/m 80+ 15:20 uur M-vsd
21 4×250 vrije slag Team Event (2 meisjes/dames, 2 jongens/heren) 15:45 uur team
doorvaart & prijsuitreikingen 16.45 uur

sep
9
zo
2018
Openwater wedstrijd Vught @ IJzerenman
sep 9 @ 13:00 – 17:15

7e IJzeren Man Zwemrace, Vught

wedstrijddatum zondag 9 september 2018  
wedstrijdlocatie Recreatiegebied de IJzeren Man
wedstrijdadres Boslaan 43-49 te Vught
GPS coördinaten N 51.6540 en W 5.260
organisatie VZ&PV “de Dommelbaarzen”
baanlengte/vorm baan 1000m
sluiting inschrijving dinsdag 4 september 2017 om 20.00 uur
kosten wedstrijd 1e start € 7,00
kosten wedstrijd 2e etc. start € 5,00
kosten bedrijvenestafette € 50,00 per team van 4 man
kosten prestatietocht € 5,00
kosten cap € 1,00
kosten ETW-chips € 3,00
Betaling per bank

 

 

 

 

contactpersoon organisatie voor informatie en inschrijving prestatietocht en bedrijvenestafette

ING NL70INGB0005311159 t.n.v. De Dommelbaarzen o.v.v. “naam vereniging + aantal deelnemers + aantal starts + eventuele leencaps + ETW chips”

Jelle Beerens
van den Wijghaertstraat 18
5263 AP Vught

e-mail langebaan@dommelbaarzen.com
telefoon +31 6 47175875
inschrijvingen startvergunningen OLOWIS
website organisatie www.dommelbaarzen.com
algemene informatie/B.G.G. Jelle Beerens
telefoon op de wedstrijddag +31 6 47175875

Programma

  aanvang ow-klas
    aanvang juryvergadering in het Clubhuis 9.00 uur  
1 a/b 500m schoolslag jongens junioren 1, 2 en 3, 4 10.00 uur vsh/j
2 a/b 500m schoolslag meisjes junioren 1, 2 en 3 10.05 uur ssjj
3 a/b 5000m vrije slag heren jeugd en senioren 10.10 uur ssmj
4 a/b 5000m vrije slag dames jeugd en senioren 10.15 uur vsd/j
5 a/b 250m vrije slag mix minioren 1, 2 en 3 10.20 uur  
6 a/f 1000m schoolslag heren masters 20+, 30+, 40+, 50+, 60+ en 70+ 11.45 uur M-ssh
7 a/g 1000m schoolslag dames masters 20+, 30+, 40+, 50+, 60+, 70+ en 80+ 11.50 uur M-ssd
   8   Bedrijven- en scholenestafette 4 x 250m  12.15 uur  
9   250m prestatietocht 6 jaar e.o. (6&7 jr. onder begeleiding zwemmers 18+) 12.35 uur  
10   500m prestatietocht 9 jaar en ouder 12.35 uur  
11   1000m prestatietocht 12 jaar en ouder 12.35 uur  
12   2000m prestatietocht 16 jaar en ouder

Prijsuitreikingen

12.40 uur

12.45 uur

 
13 a/d 1000m vrije slag heren junioren 1, 2 en 3, 4 en jeugd en senioren 13.45 uur vsjj/vsh/j
14 a/d 1000m vrije slag dames junioren 1,2 en 3 en jeugd en senioren 13.50 uur vsmj/vsm/j
15 a/b 2000m schoolslag heren jeugd en senioren 14.15 uur ssh/j
16 a/b 2000m schoolslag dames jeugd en senioren 14.20 uur ssd/j
17 a/b 500m vrije slag jongens minioren 4, 5 en 6, en meisjes minioren 4 en 5 15.15 uur  
18 a/f 1000m vrije slag heren masters 20+, 30+, 40+, 50+, 60+ en 70+ 15.30 uur M-vsh
19 a/g 1000m vrije slag dames masters 20+, 30+, 40+, 50+, 60+, 70+ en 80+ 15.35 uur M-vsd
         
    prijsuitreikingen 16.15 uur  

nov
4
zo
2018
Zuidelijke Cirkel deel 5
nov 4 @ 13:00 – 14:00
x Logo: Shield Security
Deze Site Is Beveiligd Door
Shield Security